View gantt (1.0.5) - en to ta translation catalogue (65 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Project
ta: திட்டம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Save
ta: சேமி

en: Open
ta: திற

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Text
ta: உரை

en: type
ta: வகை

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: OK
ta: சரி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Mon
ta: திங்

en: Tue
ta: செவ்

en: Wed
ta: புத

en: Thu
ta: வியா

en: Fri
ta: வெள்

en: Sat
ta: சனி

en: Sun
ta: ஞாயி

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Jan
ta: ஐன

en: Feb
ta: பிப்

en: Mar
ta: மார்

en: Apr
ta: ஏப்

en: Jun
ta: ஜூன்

en: Jul
ta: ஜூலை

en: Aug
ta: ஆக

en: Sep
ta: செப்

en: Oct
ta: அக்

en: Nov
ta: நவ

en: Dec
ta: டிச

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: Redo
ta: திரும்பச் செய்

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து

en: Add @type
ta: @type சேர்க்க
