View gantt (1.0.6) - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Links
bg: Връзки

en: - None -
bg: - Не -

en: Link
bg: Линк

en: Parent
bg: Родител

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Open
bg: Отвори

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: type
bg: тип

en: days
bg: дни

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Details
bg: Детайли

en: Calendar
bg: Календар

en: Mon
bg: Пон.

en: Tue
bg: Вт.

en: Wed
bg: Ср.

en: Thu
bg: Вт.

en: Fri
bg: Пет.

en: Sat
bg: Съб.

en: Sun
bg: Нед.

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Duration
bg: Период

en: Undo
bg: Отмени

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Hours
bg: Часове

en: Minutes
bg: Минути
