View gantt (1.0.6) - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: project
lt: projektas

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Links
lt: Nuorodos

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Open
lt: Atvira

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: Text
lt: Tekstas

en: type
lt: tipas

en: days
lt: dienos

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Owner
lt: Savininkas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: description
lt: aprašymas

en: Duration
lt: Laikas

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Start time
lt: Pradžios laikas
