View gantt (1.0.9) - en to os translation catalogue (18 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Open
os: Конд у

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Add
os: Бафтау
