View gantt (1.0.9) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Link
ur: ربط

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Open
ur: کھلا

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: Details
ur: تفصیلات

en: Undo
ur: واپس
