View gantt (1.0.17) - en to ja translation catalogue (96 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Priority
ja: 優先度

en: On
ja: オン

en: Project
ja: プロジェクト

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Links
ja: リンク

en: - None -
ja: - なし -

en: Link
ja: リンク

en: Parent
ja: 親

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Open
ja: オープン

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: Year
ja: 年

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Month
ja: 月

en: Details
ja: 詳細

en: Owner
ja: 所有者

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Mon
ja: 月

en: Tue
ja: 火

en: Wed
ja: 水

en: Thu
ja: 木

en: Fri
ja: 金

en: Sat
ja: 土

en: Sun
ja: 日

en: January
ja: 1月

en: February
ja: 2月

en: March
ja: 3月

en: April
ja: 4月

en: May
ja: 5月

en: June
ja: 6月

en: July
ja: 7月

en: August
ja: 8月

en: September
ja: 9月

en: October
ja: 10月

en: November
ja: 11月

en: December
ja: 12月

en: End date
ja: 終了日

en: Order
ja: オーダー

en: Close
ja: 閉じる

en: Task
ja: タスク

en: Duration
ja: 期間

en: minute
ja: 分

en: Undo
ja: 元に戻す

en: day
ja: 日

en: hour
ja: 時間

en: Jan
ja: 1月

en: Feb
ja: 2月

en: Mar
ja: 3月

en: Apr
ja: 4月

en: Jun
ja: 6月

en: Jul
ja: 7月

en: Aug
ja: 8月

en: Sep
ja: 9月

en: Oct
ja: 10月

en: Nov
ja: 11月

en: Dec
ja: 12月

en: Hour
ja: 時

en: Date field
ja: 日付フィールド

en: Days
ja: 日

en: Hours
ja: 時

en: Minutes
ja: 分

en: Complete
ja: 完了

en: Redo
ja: やり直し

en: Indent
ja: インデント

en: Outdent
ja: インデント解除

en: Detail
ja: 詳細

en: Set
ja: セット

en: About
ja: アバウト

en: Add @type
ja: @typeを追加

en: Target
ja: ターゲット

en: Collapse all
ja: すべて折りたたむ

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Start time
ja: 開始日時

en: Link field
ja: リンクフィールド

en: End time
ja: 終了日時

en: Responsive
ja: レスポンシブ
