Garden Gnome Package (1.0.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: File size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: MIME type
el: MIME τύπος
