Garden Gnome Package (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Custom
fr: Personnalisé

en: File size
fr: Taille du fichier

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: width
fr: largeur

en: height
fr: hauteur

en: Embed
fr: Intégré

en: MIME type
fr: Type MIME

en: Enable Description field
fr: Activer le champ Description
