Garden Gnome Package (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Custom
he: מותאם

en: File size
he: גודל קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: width
he: רוחב

en: height
he: גובה

en: Embed
he: הטמעה

en: MIME type
he: סוג MIME
