Garden Gnome Package (1.0.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Name
it: Nome

en: Preview
it: Anteprima

en: Custom
it: Personalizzato

en: File size
it: Dimensione file

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: width
it: larghezza

en: height
it: altezza

en: Embed
it: Integra

en: MIME type
it: Tipo MIME

en: Enable Description field
it: Attiva descrizione campo
