Garden Gnome Package (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Name
ka: სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: MIME type
ka: MIME ტიპი
