Garden Gnome Package (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
