Garden Gnome Package (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: MIME type
ug: تۈرىMIME
