Garden Gnome Package (1.0.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Custom
gl: Personalizado

en: File size
gl: Tamaño do ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Embed
gl: Incrustar

en: MIME type
gl: Tipo MIME
