Garden Gnome Package (1.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: MIME type
hr: MIME vrsta
