Garden Gnome Package (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: File size
is: Skráarstærð

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
