Garden Gnome Package (1.0.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Name
no: Navn

en: Preview
no: Forhåndsvisning

en: Custom
no: Tilpasset

en: File size
no: Filstørrelse

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: Embed
no: Innebygget

en: MIME type
no: MIME-type

en: Enable Description field
no: Aktiver beskrivelsefeltet
