Garden Gnome Package (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Custom
nl: Aangepast

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: Embed
nl: Inbedden

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen
