Garden Gnome Package (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Embed
ps: نصبول
