Garden Gnome Package (1.0.1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: File size
ro: Dimensiunea fișierului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: General Settings
ro: Setări generale

en: width
ro: lățime

en: height
ro: înălțime

en: Embed
ro: Încorporat

en: MIME type
ro: Tip MIME

en: Enable Description field
ro: Activarea câmpului Descriere
