Garden Gnome Package (1.0.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: File size
ru: Размер файла

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: width
ru: ширина

en: height
ru: высота

en: Embed
ru: Вставить

en: MIME type
ru: MIME-тип

en: Enable Description field
ru: Включить поле описания
