Garden Gnome Package (1.0.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: MIME type
ne: MIME प्रकार
