Garden Gnome Package (1.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Custom
ast: Personalizáu

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
