Garden Gnome Package (1.0.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: MIME type
az: MIME növü
