Garden Gnome Package (1.0.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Custom
ca: Personalitzat

en: File size
ca: Mida del fitxer

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: width
ca: amplada

en: height
ca: alçada

en: Embed
ca: Incrustra

en: MIME type
ca: Tipus MIME
