Garden Gnome Package (1.0.4) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Preview
de: Vorschau

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: File size
de: Dateigröße

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: width
de: Breite

en: height
de: Höhe

en: Embed
de: Einbetten

en: MIME type
de: MIME-Typ

en: Enable Description field
de: Beschreibungsfeld aktivieren

en: Media entity Instagram settings
de: Media-entity-Instagram-Einstellungen
