Garden Gnome Package (1.0.4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Custom
es: Personalizado

en: File size
es: Tamaño de archivo

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: General Settings
es: Configuración General

en: width
es: ancho

en: height
es: alto

en: Embed
es: Incrustar

en: MIME type
es: Tipo MIME

en: Enable Description field
es: Habilitar campo de descripción
