Garden Gnome Package (1.0.4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Custom
hi: मनपसंद

en: File size
hi: फ़ाइल का साइज़

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: General Settings
hi: सामान्य सेटिंग्स

en: width
hi: चौड़ाई

en: height
hi: ऊंचाई

en: MIME type
hi: माइम प्रकार
