Garden Gnome Package (1.0.4) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Custom
id: Tersuai

en: File size
id: Ukuran berkas

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: Embed
id: Lekatkan

en: MIME type
id: Jenis MIME

en: Enable Description field
id: Mengaktifkan bidang Deskripsi
