Garden Gnome Package (1.0.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Custom
jv: Kostum

en: File size
jv: Ukuran berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
