Garden Gnome Package (1.0.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Custom
pl: Własne

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Embed
pl: Osadzony

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu
