Garden Gnome Package (1.0.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: File size
ta: கோப்பு அளவு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: width
ta: அகலம்

en: height
ta: உயரம்

en: Embed
ta: உட்பொதி

en: MIME type
ta: மைம் வகை
