Garden Gnome Package (1.0.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Custom
ar: مخصص

en: File size
ar: حجم الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: MIME type
ar: نوع MIME

en: Enable Description field
ar: تفعيل حقل الوصف
