Garden Gnome Package (1.0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
