Garden Gnome Package (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Custom
cy: Addasu

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
