Garden Gnome Package (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: width
eu: zabalera

en: height
eu: altuera

en: MIME type
eu: MIME mota
