Garden Gnome Package (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು
