Garden Gnome Package (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Custom
ku: درووستکراو

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
