Garden Gnome Package (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Embed
lv: Iekļaut

en: MIME type
lv: MIME tips
