Garden Gnome Package (1.0.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: width
fa: عرض

en: height
fa: ارتفاع

en: Embed
fa: جایگذاری

en: MIME type
fa: نوع تقلید
