Garden Gnome Package (1.0.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: File size
uk: Розмір файла

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: Embed
uk: Вбудоване

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Enable Description field
uk: Увімкнути поле опису
