Garland (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
es: Blue Lagoon (Predefinido)

en: Ash
es: Ceniza

en: Aquamarine
es: Aguamarina

en: Belgian Chocolate
es: Chocolate belga

en: Bluemarine
es: Azul marino

en: Citrus Blast
es: Estallido cítrico

en: Cold Day
es: Día frío

en: Greenbeam
es: Rayo verde

en: Mediterrano
es: Mediterráneo

en: Mercury
es: Mercurio

en: Nocturnal
es: Nocturno

en: Pink Plastic
es: Plástico rosado

en: Shiny Tomato
es: Tomate brillante

en: Teal Top
es: Verde hoja seca

en: Core
es: Núcleo

en: Text color
es: Color del texto

en: Link color
es: Color del enlace

en: Base color
es: Color base

en: Header top
es: Zona superior del encabezado

en: Header bottom
es: Zona inferior del encabezado

en: Content width
es: Anchura del contenido

en: Fluid width
es: Ancho fluido

en: Fixed width
es: Ancho fijo

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
es: Especificar si el contenido debe adaptarse a una anchura fija o adaptarse y fluir conforme a la anchura de la ventana del navegador.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
es: Un tema multicolumna que se puede configurar para modificar los colores y alternar entre diseños fijo y fluido.
