Garland (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Ash
kn: ಆಶ್

en: Mercury
kn: ಮರ್ಕುರಿ

en: Nocturnal
kn: ನಾಕ್ಟರ್ನಲ್

en: Olivia
kn: ಒಲಿವಿಯಾ

en: Pink Plastic
kn: ಪಿಂಕ್ ಪ್ಲಾಸ್ಟಿಕ್

en: Shiny Tomato
kn: ಶೈನಿ ಟೊಮೇಟೊ

en: Teal Top
kn: ಟೀಲ್ ಟಾಪ್

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Garland
kn: ಗಾರ್ಲ್ಯಾಂಡ್

en: Content width
kn: ವಿಷಯದ ಅಗಲ

en: Fixed width
kn: ಅಗಲವು ಸ್ಥಿರವಾಗಿದೆ

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
kn: ವಿಷಯ ಸ್ಥಿರವಾದ ಅಗಲಕ್ಕೆ ನಿಲುಕುವುದೋ ಅಥವಾ ಬ್ರೌಸರಿನ ಅಗಲದಷ್ಟು ನಿಲುಕುವುದೋ?
