Garland (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
pt: Blue Lagoon (Padrão)

en: Ash
pt: Cinzas

en: Aquamarine
pt: Água-Marinha

en: Belgian Chocolate
pt: Chocolate Belga

en: Citrus Blast
pt: Explosão Cítrica

en: Cold Day
pt: Dia Frio

en: Mediterrano
pt: Mediterrâneo

en: Mercury
pt: Mercúrio

en: Nocturnal
pt: Noturno

en: Olivia
pt: Oliva

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Base color
pt: Cor-base

en: Header top
pt: Topo do cabeçalho

en: Header bottom
pt: Parte de baixo do cabeçalho

en: Content width
pt: Largura do conteúdo

en: Fluid width
pt: Largura fluida

en: Fixed width
pt: Largura fixa

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
pt: Especifique se o conteúdo terá uma largura fixa ou se expandirá com fluidez à largura da janela do navegador.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
pt: Um tema de várias colunas que pode ser configurado para modificar as cores e alternar entre layouts de largura fixa e fluida.
