Garland (8.x-1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
km: Blue Lagoon (លំនាំដើម)

en: Ash
km: ពណ៌​ប្រផេះ

en: Aquamarine
km: ពណ៌​ខៀវ​បៃតង

en: Belgian Chocolate
km: សូកូឡា​ប៊ែលហ្ស៊ីក

en: Cold Day
km: ថ្ងៃ​ត្រជាក់

en: Greenbeam
km: ពន្លឺ​បៃតង

en: Mercury
km: បារ៉ត

en: Nocturnal
km: រាត្រី

en: Olivia
km: ប្រេង​អូលីវ

en: Pink Plastic
km: ប្លាស្ទិក​ពណ៌​ផ្កាឈូក

en: Shiny Tomato
km: ប៉េងប៉ោះរលោង

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Base color
km: ពណ៌​គោល

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Header bottom
km: បាត​បឋមកថា

en: Garland
km: កម្រង​ផ្កា

en: Content width
km: ទទឹង​មាតិកា

en: Fluid width
km: ទទឹង​​អថេរ

en: Fixed width
km: ទទឹង​​ថេរ

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
km: បញ្ជាក់​ថា​តើ​មាតិកា​នឹង​ត្រូវ​រុំ​ទៅ​តាម​ទទឹង​​ថេរ ឬក៏​នឹង​ត្រូវ​ពង្រីកទៅ​តាម​ទទឹង​អថេរ​របស់​​បង្អួច​កម្មវិធី​រុក​រក ។

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
km: ស្បែក​ដែល​មាន​ជួរឈរ​ច្រើន ដែល​អាច​ត្រូវ​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​ដើម្បី​កែប្រែ​ពណ៌ និង​ប្ដូរ​រវាង​ប្លង់​ដែល​មាន​ទទឹង​ថេរ និង​ទទឹង​ប្រែប្រួល ។​
