Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Aquamarine
ast: Aguamarina

en: Belgian Chocolate
ast: Chiculate belga

en: Cold Day
ast: Día frio

en: Mercury
ast: Mercuriu

en: Olivia
ast: Aceituna

en: Pink Plastic
ast: Plásticu rosa

en: Shiny Tomato
ast: Tomate brillante

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Text color
ast: Color del testu

en: Link color
ast: Color del enllaz
