Garland (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (40 entries)

en: Blue Lagoon (Default)
ja: Blue Lagoon （デフォルト）

en: Ash
ja: アッシュ

en: Aquamarine
ja: アクアマリン

en: Belgian Chocolate
ja: ベルギーチョコレート

en: Bluemarine
ja: ブルーマリン

en: Citrus Blast
ja: シトラスブラスト

en: Cold Day
ja: コールドデイ

en: Greenbeam
ja: グリーンビーム

en: Mediterrano
ja: メディテラノ

en: Mercury
ja: マーキュリー

en: Nocturnal
ja: ノクターナル

en: Olivia
ja: オリビア

en: Pink Plastic
ja: ピンクプラスティック

en: Shiny Tomato
ja: シャイニートマト

en: Teal Top
ja: ティールトップ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Text color
ja: テキストの色

en: Tools
ja: ツール

en: Link color
ja: リンクの色

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Base color
ja: ベースの色

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Content width
ja: コンテンツの幅

en: Fluid width
ja: 可変幅

en: Fixed width
ja: 固定幅

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
ja: コンテンツの幅が、固定されるかブラウザーウインドウの幅によって変化するかを指定してください。

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
ja: 色の変更や、固定／可変レイアウトの切り替えが可能な、複数カラムからなるテーマ。

en: Footer menu
ja: フッターメニュー

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
