GatherContent (6.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Open
be: Адкрыць

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Selected
be: Выбраны

en: Published
be: Апублікавана

en: Other
be: Іншыя

en: Template
be: Шаблон

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Deleted
be: Выдалена

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Select
be: Выбраць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Data
be: Дадзенныя

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Starting import
be: Старт імпарту

en: Content type name
be: Імя тыпу змесціва

en: Node status
be: Статус вузла
