GatherContent (6.0.0) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Save
ky: Сактоо
