GatherContent (6.1.1) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Language
is: Mál

en: Edit
is: Broyt

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Import
is: Flyt inn

en: Save
is: Goym

en: Open
is: Lat upp

en: Menu
is: Valmynd

en: Upload
is: Uppsending

en: Create
is: Stovna

en: All
is: Øll

en: Never
is: Ongantíð

en: Selected
is: Valdur

en: Published
is: Útgivið

en: Other
is: Annað

en: Select all rows in this table
is: Vel øll rað í hesi talvu

en: Deselect all rows in this table
is: Frável øll rað í hesi talvu

en: Deleted
is: Strikað

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Publish
is: Gev út

en: Starting import
is: Byrjar innflyting
